Марина Ващенко

Марина - дизайнер не лише за фахом (Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені М. Бойчука), а й за своєю життєвою сутністю. До будь-якої роботи підходить творчо, маючи виключно тонкий смак, чарівну скарбничку неперевершених задумів.
За плечима - досвід розроблення нтер'єрів та декорування офісних приміщень, житлових помешкань, кафе, нічного клубу, що завжди мали схвальні відгуки замовників.
Знаковою подією в своєму житті вважає участь в передачах "Квадратний метр", "Корисна площа" й "Чотири стіни" провідних українських телеканалів, де вона не лише виявила свою майстерність, а й одержала прихильність фахівців, замовників, глядачів. У своїй роботі любить експериментувати з кольорами, освітленням, декоруванням, іноді "поєднуючи непоєднуване", плануванням зон, обов'язково зважаючи на функціональність предметів нтер'єру та враховуючи площу приміщення. Попередньо зустрічаюсь з замовником, завжди наполягає : "Довіртеся мені - й матимете блискучий результат, що перевершить всі ваші очікування".

До того ж, вона любить робити господарям приємні сюрпризи, залишаючи все „найсмачніше” на потім...

Телефон дизайнера: (066) 784 7454