Велика перерва

Якщо ви думаєте, що про класику знаєте все, і банальніше класичного інтер'єру нічого немає і бути не може, ви глибоко помиляєтеся. Тому що цей інтер'єр ще здатний здивувати. Як вам розсувна, писана двері, за якими ховається гардеробна, аксесуари з тонованого скла і головне наше відкриття - шикарний дует дзеркал і ліплення в декорі? Від такої краси очей не відвести! Якщо не вірите на слово, читайте далі.

Сьогоднішня кімната, на відміну від попередніх, не вражає своїми непропорційними розмірами. Здавалося б, на що нарікати, в нашій практиці бували варіанти й гірше. Однак головний її недолік - вона прохідна. При цьому створюється враження, що кімната служить не вітальні, а холом. Погодьтеся, така архітектура позбавляє приміщення затишку, робить його якимось комунальним і холодним. Про функціональне призначення також говорити не доводиться - або це велика дитяча, або ... ось тут думка зупиняється. Але на місце зустрічей і відпочинку всієї сім'ї вона схожа найменше. Сумувати, проте, не будемо і приступаємо до першого етапу реформ - ім'я якому демонтаж.Демонтаж
Спочатку знімаємо старий ламінат, який, до речі, спочатку був укладений неправильно. Зверніть увагу на цю наочну і досить поширену помилку - кожний наступний ряд панелей повинен укладатися зі зміщенням, так щоб шви не утворювали хрест. Тут це правило порушено, ось чому майстер без жодних праць швидко демонтував ламіноване покриття.
Важкі вінілові полотна теж здалися без бою. А щоб їх було легше знімати, наші будівельники обробили поверхні спеціальною рідиною для зняття шпалер і тепер демонструють рекордні показники в одній з найбільш прогресивних олімпійських дисциплін - обдирання стін вільним стилем. Отже, наші хлопці заробили вищі бали в цьому виді багатоборства і тепер з ентузіазмом переходять до наступного етапу - грунтуванню стін.

Грунтування стін
Для цього використовуємо універсальну акрилову грунтовку торгової марки "Тріора". До речі, тут слово "універсальна" повністю відповідає своєму значенню. Вся справа в тому, що цей продукт можна використовувати перед шпаклюванням - щоб підвищити адгезію поверхонь, тобто поліпшити їх прилипаемость, а можна, і навіть потрібно, його застосовувати перед фарбуванням, щоб вирівняти водопоглинання стін. Простими словами - після такої обробки фарба буде лягати рівним рівномірним шаром, а після висихання не будуть проявлятися не звістку звідки взялися плями. Так що наша порада - не нехтуйте цією роботою і також, як і ми, виконуйте всі технології сучасного будівництва. Після висихання грунтовки, а на це приблизно йде від 6 до 14 годин, в залежності від рівня вологості в приміщенні, переходимо до наступного не менш важливого етапу - шпаклювання.

Шпаклювання стін
Зі стінами в цьому приміщенні нам пощастило: зазвичай під шпалерами ховаються досить серйозні дефекти - тріщини, ямки і напливи, на усунення яких потрібно багато врмені і сил. У нашому випадку достатньо використовувати тільки фінішну акрилову шпаклівку, яка допоможе не лише виправити незначні деформації, але і зробить стіни гладкими і рівними. Зверніть увагу на те, що для фінішної обробки стін ми використовуємо продукт тієї ж торгової марки - надалі це позбавить нас від осипання, відшаровування шпаклівки, а також інших проблем, які іноді трапляються при використанні продуктів різних виробників.

Монтаж каркаса
Далі - монтаж каркаса перегородки. На перший погляд повинна вийде звичайна конструкція, за допомогою якої дизайнер Олена Діденко розділить приміщення на функціональні зони. Однак не все так просто, цим витонченим рішенням дизайнер виправить головний недолік приміщення і перетворить цю кімнату з холу у вітальню. До речі, не варто шкодувати про нібито зниклої площі, яка залишиться по той бік перегородки, - вона теж буде використана максимально раціонально. Яким чином? На це питання ви незабаром отримаєте відповідь. Спочатку - розмітка. Тут вже не обійтися без точного креслення з розгортками по стінах, рулетки, олівця і відфутболювальні нитки. Двома засадничими лініями задаємо габарити конструкції. Після розмітки статі переходимо до стін. Тут для нанесення суворо вертикальних відміток використовуємо Виска. Далі все теж відносно просто - нарізаємо направляючі профілі потрібного розміру. Їх потім кріпимо до бетонних підстав підлоги і стін за допомогою дюбелів і перфоратора. Трохи зусиль - і каркас готовий.

Стерх зйомка в салоні
А тепер, як обіцяли, відповімо на запитання про зниклих квадратних метрах і постараємося вирішити проблему раціональної організації простору разом з нашими партнерами з компанії "Стерх". У Києві, де вартість житла одна з найвищих у світі, доводиться максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр простору. Ті, хто замислюється над цією проблемою, неодмінно зупиняють свій вибір на шафах-купе. Такі меблі підходить до будь-яких, навіть нестандартним, архітектурним формам і ідеально доповнює інтер'єр приміщення. Колір і форма - за вашим бажанням. Шафа досить місткий, тому інших сховищ для речей і одягу вам не знадобиться.

Обшивка каркаса гіпсокартоном
Каркас змонтований, можемо приступати до його обшивці гіпсокартоном. Для цього використовуємо стандартні аркуші товщиною 12,5 мм. Переживати з приводу їх тонкощі не варто - гіпсокартон саме такого формату використовується при спорудженні перегородок. Цей матеріал сам по собі може витримувати високі постійні навантаження, а в сукупності з правильно змонтованим металевим каркасом, конструкція стає дуже міцною і монолітною. Монтується гіпсокартон просто - достатньо мати під рукою необхідну кількість саморізів і акумуляторний шуруповерт. Якщо ж у вас такого інструменту немає, його може замінити викрутка. У цьому випадку головне, щоб у вас вистачило сил і терпіння довести розпочату справу до кінця. Можемо переходити до наступного етапу - монтажу декоративних гіпсових елементів.

Монтаж гіпсу
До процесу встановлення цих обов'язкових атрибутів будь-якого класичного інтер'єру майстра підходять також грунтовно і ретельно, як японці до чайної церемонії. А ну, якщо дорогуща колона візьме та й вислизне з рук? От буде проблем-то - виконроб точно не похвалить! Так що від гріха подалі, розташовуємо деталь на підлозі і щедро наносимо на торці спеціальну клейову масу. Потім, орієнтуючись на попередньо зроблену розмітку, акуратно приставляємо колону до стіни. Наступний крок - монтаж капітелі, саме так називається цей елемент, трохи схожий на царську корону. Слідом за короною пришиваємо до мундира погони, а якщо не захоплюватися асоціаціями, то просто - кріпимо молдінги по всьому периметру кімнати.

Загальні плани по змонтованому гіпсу
А тепер оцінимо роботу більш серйозно ... Вишукано і зі смаком - так можна оцінити гармонійну композицію з безлічі різноманітних гіпсових елементів. Далеко не кожному дизайнеру під силу розташувати всі ці деталі так, щоб створити враження цілісної і завершеної картини. Чого вартий хоча б декоративний портал під камін - здавалося б стандартне рішення, однак, навіть зараз, у цю поки ще не зігріту фарбами кімнату, він привносить певну частку тепла і затишку.

Поклейка шпалер флізелінових
Однак не будемо втомлювати вас довгими міркуваннями на тему вічності класики. Попереду у нас ще багато робіт. Наприклад, обклеювання стін флізеліновимі шпалерами. До речі, чому ми використовуємо саме флізелінові - ви не задавали собі подібне питання? Спробуємо на нього відповісти. Першим перевагою флізелінових шпалер є те, що з їх допомогою можна додати стінам абсолютно будь-який рельєф, благо вибір фактур сучасних полотен не обмежується одним-двома десятками варіантів. Такі шпалери також дуже легко фарбувати і можна перефарбовувати ще багато разів. Але і це не саме головне - завдяки своїй еластичної структурі, вони максимально довго тримають форму і не розриваються відразу під впливом невеликих деформацій стін, викликаних усадкою будівлі.

Фарбування стін
Шпалери поклеєні, а значить ми можемо переходити до виконання їх основної місії, тобто до фарбування. В якості основного тону для стін цієї північної кімнати дизайнер Олена Діденко вибрала благородний бежевий відтінок, з незвичайним, що зігріває назвою "теплий кокон". Саме в цей колір ми заколоріровалі інтерьерную, стійку до миття фарбу торгової марки "Тріора". Зауважте, тут подібність не тільки на словах, - немов теплий кокон закутали малярі нашу вітальню, яка миттєво перетворилася: стала затишною і наповненою радісним настроєм. Крім того, стіни кімнати придбали ще одне важливе практичне властивість - тепер їх можна легко мити, при цьому не боячись пошкодити тонке ніжне покриття. І все завдяки що входять до складу фарби компонентів, які, до речі, абсолютно нешкідливі для дітей і домашніх тварин. Після робіт над основним фоном, переходимо до обробки більш дрібних зон на стінах, обмежених витонченими фігурними фризами. Їх ми ретельно зафарбовуємо в більш насичений гірчичний колір.

Укладання ламінату
Будь-яка класична обстановка передбачає обов'язкову наявність не тільки ажурних ліпних елементів, але і багатого у всіх сенсах покриття з текстурою цінних порід деревини. Тому кращим вибором для підлоги став ламінат "Дуб Шато" з колекції «Кул» від Таркетт, що імітує паркет з освітленого дуба. Це покриття чудово вписалося в загальну колірну гаму вітальні кімнати, дуже вдало підкреслило її легкий і ніжний характер.
Вигідним таке рішення стало ще й завдяки тому, що наданий нашими партнерами ламінат має високий рівень зносостійкості. Тепер можна запрошувати до вітальні багато гостей, і не переживати при цьому за збереження підлоги - покриття вже точно не підведе і буде служити довгі роки.

Стерх
Зйомки в інтер'єрі:
Меблі в класичному стилі, перш за все, добротна і респектабельна, надійна і благородна, витончена, але не вельми вигадлива. Все це добре знають наші партнери з компанії "Стерх". Тому саме стримана елегантність і ненав'язлива краса - домінанти класицизму - визначили дизайн шафи-купе для нашої вітальні. Форма "успадковує" лінії всього інтер'єру. Вона - лаконічна й логічна, а кожна деталь конструкції вагома і доречна. Малюнок на фасаді відрізняється врівноваженістю композиції і строгою гармонією пропорцій. Таке зображення працює на класичний образ багатства і стабільності. Кольорова гамма інтер'єру - поєднання світлих тонів з тонами шляхетного дерева. У такому колористичному вирішенні виконаний і шафа-купе, ніжно-білий фасад якого комбінується із забудовою кольору яблуні. Таким чином, у дизайні шафи присутні всі характерні особливості класичного стилю - шляхетність, простота і гармонія.

Віват, Юлія!
Дизайн у двадцять першому столітті не випадково закохався в скло відразу і назавжди. Йому дісталася провідна роль, з якою цей матеріал в прямому і в переносному сенсі справляється з блиском. Скло візуально полегшує деякі предмети інтер'єру: звичайні столи і полиці необхідні, але дуже громіздкі. Скляні стелажі в нішах, полички для дисків, овальний столик з гравіюванням, а головне - величезне дзеркало з ліпленням, виготовлені за ексклюзивними ескізами майстрами фірми "Віват, Юлія!". Вони виконують одночасно і практичну, і декоративну функції. Міцна, надійна і легка скляні меблі надає плануванні вільний, відкритий характер і візуально розширює приміщення. А фасади розсувних дверей, виконані з матового скла, немов поглинаються простором, не виступаючи на перший план.

Диван від компанії Гранд
Сучасна класика - ці обов'язково традиційні натуральні матеріали, прості форми і благородство декору. Меблі - з красивими фактурою і малюнком. Саме такий диван "Рафаель" від наших партнерів - компанії "Гранд". Він м'який і зручний. Цілісний каркас з бука додає йому салонного шарму. У ролі декору - фактура і природний колір деревини. А покриття досить практичне. Воно легко чиститься і відштовхує воду. Отже, плями тепер - не катастрофа. Сідайте зручніше і уявляйте себе в резиденції королеви Вікторії.

ІНСАЙТ.
Вікно прикрашене класичним тандемом портьєр і тюля від наших партнерів - мережі салонів штор "Інсайт". Симетричність моделі перегукується з симетричністю навколишнього оточення. Вишукана портьєрної тканини - світлого оливкового кольору з виразним золотистим малюнком. Вона драпірується глибокими фалдами за допомогою шовковистих блискучих кистей. Гідним фоном для портьєр служить блискучий тюль сонячного відтінку, прозорий і ніжний. Завершує ансамбль жорсткий фігурний ламбрекен з такої ж світло-оливковою тканини з вертикальною смугою, прикрашений кантом, шнуром і декоративної тасьмою. Він закриває карниз і додає моделі багатства і шику.

Загальні плани.
Кімната - три метри в ширину і два з половиною у висоту - не дуже придатна для створення в ній класичного інтер'єру. Адже класика - це перш за все дотримання суворих пропорцій, симетрія і відчуття простору. Наше завдання - візуально його розширити і підняти стелю. Крок перший - гіпсокартонна перегородка. Зверніть увагу, на перший погляд вона ніби зменшує приміщення, але тим не менше робить його квадратної форми, а завдяки цьому кімната візуально збільшується і сприймається як простора і зручна. До речі, перегородка встановлена не по прямій лінії, а по ламаній, що дозволяє економити простір. Розсувні двері теж на це працює. Дві ніші підтримують основний принцип класики - ідею симетрії, а вертикальні лінії напівкруглих колон візуально "піднімають" стелю. Багато скла і дзеркальних поверхонь в інтер'єрі роблять його легким, прозорим і свіжим. Дзеркальне панно з ліпленням заслуговує особливої уваги. Це ексклюзив від нашого дизайнера. Вигляд у нього досить несподіваний, але дуже стильний. Сприймається як жива картина, в якій відображається навколишній світ. Вона насичує інтер'єр динамізмом і позбавляє статичності. Кольори теплі, комфортні, в основному - відтінки бежевого. Світла багато і на різних рівнях: основне - люстра, додаткове - бра, підсвічування в нішах і точкові світильники в зоні дивана і плазми.
Інтер'єр вийшов розкішним і не дуже пафосним. Його можна визначити як інтелігентно-аристократичний. Він створює атмосферу надійності і захищеності. У ньому комфортно жити. І він, сподіваємося, ніколи не набридне.
На латинице
Использовать Переводчик Google в следующих ситуациях:Поиск
Видео
Электронная почта
Телефон
Чат
Бизнес
О Переводчике GoogleОтключить моментальный переводКонфиденциальностьСправка