Молочні ріки і шоколадні береги

Архітектурні форми - прості і невимушені. Простір розділене на прямокутники. Округлості - тільки на стелі і в світильниках. Вони розбавляють чітку геометрію. Кольорове наповнення - без різких акцентів. Вся кімната витримана у відтінках жовтого кольору. Фактури плавно перетікають одна в іншу. Все гармонійно: глянець стелі, природна фактура стін, м'який оксамит статі. Що це за стиль? Читайте далі.

Демонтаж
Проводимо легкий огляд. Отже, звичайна парубоча квартира, досить бідно обставлена, таких у нашій країні тисячі. Але нашому молодому енергійному господареві як, втім, і багатьом молодим людям його віку, не терпиться скоріше змінити обстановку і зробити свій невеличкий житло не тільки функціональним, але затишним і сучасним.
Перший етап наших перетворень - демонтаж старих меблів, вицвілих штор і залишків покриттів на підлозі і стінах. Все відносно нескладно, однак і тут слід дотримуватися простих правил. Наприклад, перед тим, як здирати шпалери, їх потрібно попередньо змочити водою, а ще краще - спеціальною рідиною. Демонтувати перегородки можна в тому випадку, якщо вони не є несучими, а починати роботу слід тільки після отримання на це відповідного дозволу.

Загальні плани після демонтажу
Ну що ж, приміщення розчищено та підготовлено для майбутніх перетворень. До речі, дизайнер Сергій Кузнєцов не дарма вирішив прибрати перегородку - тим самим він збільшить передпокій і визначить в кімнаті місце під великий гардеробна шафа.
Кожен квадратний сантиметр простору організований і підпорядкований єдиній меті: звільнити максимум місця для комфортного відпочинку і при цьому створити спільне, а й разом з тим раціональне сховище для речей, взуття та одягу.

Монтаж профілів
Але все це поки що на рівні ідеї, а для її втілення доведеться сконцентруватися на ремонтних роботах. Наш наступний етап - зведення каркасів майбутньої перегородки і фальш-стіни, які зовсім скоро стануть своєрідним стилістичним центром інтер'єру. За задумом дизайнера, саме тут буде починатися композиція з чергуються в шаховому порядку ліній різних кольорів. Незабаром ви побачите, якого візуального ефекту ми при цьому досягнемо, ну а поки з допомогою рулетки, виска і відфутболювальні нитки розмічаємо стіни, стеля та підлога.
Слідом нарізаємо направляючі профілі потрібної довжини і монтуємо їх за допомогою перфоратора і дюбелів, при цьому суворо дотримуючись розмітки. Ні помилки у тому, що металевий стрижень, який виглядає, як шуруп, майстри забивають у пластмасову оправлення молотком. Справа в тому, що гвинтова нарізка такого шурупа служить для полегшення розбирання конструкції (у разі необхідності), а при збірці не використовується. Після монтажу напрямних настає черга стоєчних профілів. З їх допомогою всієї конструкції надається необхідна жорсткість і монолітність.

Монтаж гіпсокартону.
Отже, каркаси на стіні і стелі готові, також завершено основа перегородки, з обшивки якої ми і починаємо роботи по гіпсокартону. Для цього використовуємо листи товщиною 12,5 міліметрів. Зміцнюємо їх до металевих профілів за допомогою шуруповерта і саморізів по металу, які прикручуємо з кроком, рівним приблизно 20 см. Услід за перегородкою обшивають каркас стелі. Технологія монтажу та ж, за винятком товщини гіпсокартону, вона повинна бути 9,5 мм.

Майстер клас Ісидорових-Попенко
Гіпсокартон змонтований, поверхні добре загрунтовані і отшпаклевать, і наступний етап - обклеювання стін шпалерами. Таку роботу ми довіряємо тільки справжнім професіоналам, а таких потрібно ще пошукати ...

Салон Стерх до загальних планів зі шпалерами ...
Поки наш експерт Микола Ісидора в гордій самоті доклеювати шпалери, дизайнер Сергій Кузнєцов вирішив не витрачати час даремно і відправився за меблями в компанію «Стерх».
Ексклюзивні шафи будь-якого розміру, конструкцій і комплектації, гардеробні кімнати, полки, висувні ящики, спеціальні секції для зберігання різних речей зі зручними вішалками, сітчасті металеві корзини для білизни ... Сергій навіть розгубився від різноманіття пропозицій і можливостей наших партнерів.
Крім того, менеджери салонів «Стерх» користуються спеціальними комп'ютерними програмами, які дозволяють не тільки наочно продемонструвати майбутній шафа купе, але і максимально оптимізувати його внутрішній простір, враховуючи всі правила ергономіки. Наповнення - це тільки одна сторона медалі, друга - оформлення фасаду. Менеджери салону запропонували незліченна безліч рішень, але Сергій Кузнецов вибрав самий невибагливий, але дуже стильний варіант, який надалі стане частиною інтер'єрної композиції.

Обклеювання стін пробкою
Прихожу дизайнер задумав оформити за допомогою модного зараз матеріалу - натуральної пробки. Для обклеювання стін потрібно зовсім небагато: спеціальний клей, допоміжний вузький шпатель і основний широкий зубчастий.
Роботу починаємо з того, що на широкий шпатель накладаємо клейову масу. Далі широкими плавними рухами рівномірно наносимо її на стіну. Завдяки зубців на шпателе клей лягає рівним тонким шаром. Не сильно притискаючи, прикладаємо до стіни листи з пробки. Для того, щоб створити враження цілісного полотна, зазори між сусідніми листами повинні бути мінімальними.

Фактурна штукатурка
Поки передпокій на 7 - 10 годин залишаємо в спокої, щоб не пошкодити пробкову поверхню, і переходимо до опоряджувальних робіт у кімнату. На черзі - нанесення фактурної штукатурки. Спочатку, керуючись кресленнями дизайнера, розмежовуємо центральний портал на окремі зони. Для цього використовуємо попередньо нарізані смуги дзеркального пластика. Він, як двосторонній скотч, має клейову основу, з цього смуги залишається тільки докласти уздовж накреслених на стіні ліній.
Наступний етап - нанесення фактурної штукатурки. З інструменту нам знадобляться: широка металева гладилка і вузький шпатель, який служить і для накладання маси і для того, щоб підправити пропущені подекуди ділянки стіни.
Формування фактури виконуємо в декілька етапів. Перший - широкими рухами гладилкою розподіляємо тонкий шар штукатурки по всій поверхні стіни. Другий етап - формуємо рельєф. За допомогою все тієї ж гладилки створюємо яскраво виражені нерівності, а потім, як би загладжує їх. У залежності від того, з якою силою тиснути і як ретельно пригладжувати залежить, наскільки грубої буде фактура малюнка. У нашого майстра поверхню вийшла досить незвичайною, і нагадує обвітрену вапнякову породу. Поки штукатурка сохне, переходимо до наступного виду робіт - фарбування стін.

Забарвлення стін.
У нашому випадку, все не так просто. Адже за задумом дизайнера, стіни кімнати повинні бути забарвлені смугами різних кольорів. Ось з цього наші майстри, за допомогою водяного рівня виконали точну горизонтальну розмітку, а щоб відокремити різнокольорові ділянки один від одного, уздовж завданих ліній проклеїли малярську стрічку.
Тепер можна приступати до фарбування. Спочатку ми використовуємо затонірованной в насичений коричневий колір стійку до миття акрилову краску_проізводства компанії «Тріора». Крім того вона має гарну покриваністю і високою адгезією. Та що там говорити, навіть після першого шару створюється такий ефект, як ніби маляр наносить на стіну не звичайну фарбу, а гарячий шоколад! До речі, якщо господар випадково проллє на стіну яку-небудь рідку солодкість, то її можна буде потім легко відмити!
Слідом за шоколадом розливаємо по стелі та стін пряжене молоко. Завдяки такому гармонійному поєднанню кольорів наша північна кімната буде виглядати не тільки апетитно, але ще дуже тепло і затишно. Адже всі відтінки жовтого символізують багатство і велич. Вони створюють бадьорий оптимістичний настрій і чудово поєднуються в інтер'єрі з будь-якими іншими квітами. При цьому теплі сонячні відтінки ніколи не несуть у собі негативного заряду і позитивно впливають на емоційний стан людини. У свою чергу благородний коричневий тонізує, в його м'якому оточенні краще думається.

Монтаж натяжної стелі
Саме тому дизайнер Сергій Кузнєцов вибрав цей відтінок і для стелі. Наші партнери з фірми Демі-Луне привезли і змонтували коричневу дзеркальну плівку. Саме чудове її властивість - здатність розтягуватися і приймати будь-яку форму під впливом гарячого потоку повітря, що створює теплова гармата. У розігрітому стані плівку заправляють у спеціальну оправу-багет і остигаючи, вона натягується, утворюючи ідеально рівну, як дзеркало, поверхню. А завдяки отражающему ефекту візуально збільшується висота приміщення, створюється враження космосу і невагомості предметів у ньому.

Укладання ковроліну Таркетт
Ще одним гармонійним елементом у інтер'єрі стала композиція з ковроліну різних квітів «Торнадо-Сінтелон» від компанії «Таркетт». На підлозі, так само як і на стінах, прекрасно уживаються світло-коричневий і пісочно-жовтий відтінки. Таке рішення зробило інтер'єр теплим і затишним не тільки візуально. Основа ковроліну «Торнадо» - м'яка захисна тканина, за рахунок якої підвищується тепло-і звукоізоляція в приміщенні.

Монтаж стерха
Так як ця кімната є одночасно і спальнею і вітальнею, наші партнери з стерха запропонували практичну і в той же час стильні меблі. Місткий гардероб спроектований таким чином, щоб речі завжди були розкладені по поличках і зберігали бездоганний вигляд. Він невеликого розміру, тому в гардеробній переважають відкриті стелажі, які не тільки візуально розширюють внутрішній простір шафи, але і дозволяють раціонально організувати його наповнення.
Дзеркальний фасад підібраний в гармонії з колірним і геометричним рішенням інтер'єру, а контрастні білі смуги і коричневі квадрати стають додатковим декоративним акцентом.

Штори Інсайт
Ще одне раціональне і витончене рішення запропонували наші партнери з мережі салонів «Інсайт» - римські штори. Це відмінна ідея для невеликих приміщень. Вони економлять дефіцитне простір, зручні в користуванні і цікаві з декоративної точки зору.
Саме такий варіант вибрав наш дизайнер. Яскраві прямі полотна тканини складаються елегантними фалдами, пропускаючи ранкові промені. Теплий жовтий колір римських ролет гармонує із забарвленням. А ламати лінія темного канта, з металевими декоративними кільцями, вдало розбавляє горизонтальну монотонність декоративного оформлення стін. Зручність, комфорт і естетика - безпрограшний вибір, який створює гармонію в навколишньому просторі.

Все, крапка в створенні цього інтер'єру поставлена! Згадуючи інтерв'ю дизайнера стиль, в якому він працював, Сергій схарактеризував як нью-арт. Так, дуже неординарно і вишукано, але справа в тому, що чітких ознак цього архітектурного стилю не існує, і в підручниках його не знайдеш. Нью-арт - це спосіб мислення художника, а не чіткі канони. Тому давайте разом ретельно вивчимо приміщення і звернемо свою увагу на все, що має логіку і пояснення. По перше - архітектурні форми, з якими працював Сергій, прості і невимушені - це прямокутники, на які поділено весь простір. Округлі форми зустрічаємо тільки на стелі і в світильниках. Вони розбавляють чітку геометрію. Кольорове наповнення - без різких акцентів. Вся кімната витримана у відтінках жовтого кольору. Фактури плавно перетікають одна в іншу. Все гармонійно: глянець стелі, природна фактура стін, м'який оксамит статі. Що стосується основної ідеї розширення простору, тут ми знімаємо капелюха! Взагалі, перебуваючи в цій кімнаті, ти не розумієш, де вона починається, і де закінчується. Дзеркальні поверхні здійснили задум Сергія на «відмінно» ... Цікаво, може саме так і будуть незабаром описувати в підручниках стиль нью-арт?