Ремонт для молодої родини

Багато батьків просто-таки мріють, коли ж нарешті дитина підросте і її можна буде віддати до дитячого садочка. Адже коли малюк переступає поріг цього першого у своєму житті навчального закладу, - в дорослих з’являється трішки часу для самих себе. Можна хоча б іноді відпочити і взятися за облаштування власної кімнати! Але що робити, коли до ремонту руки - ну ніяк не доходять? Звичайно ж, кликати на допомогу майстрів «Квадратного метра»… Адже ми працюємо, коли ви відпочиваєте!!! Нашим сьогоднішнім гаслом є: „Весь час, вільний від роботи, сну та споживання їжі, - треба витрачати на щось корисне”. А що може бути кориснішим за ремонт для молодої родини? Правильно, нічого. Тож годі відпочивати, гайда до роботи!

Візитка дизайнера

Над нашим сьогоднішнім експериментальним проектом спальні буде працювати відомий спеціаліст з інтер’єрного дозвілля і спального дизайну Олександра Луговська. Вона обожнює змішувати різноманітні дизайнерські стилі. Її улюблений кімнатний коктейль – арт-деко і хай-тек. Якою сьогодні буде консистенція нашого ремонтного напою - знає лише Олександра. Поки що зрозуміло лише одне – створювати новий простір для молодої родини - завдання доволі непросте. Тож нашій дизайнерці знадобиться якомога більше фантазії і звичайно - посильна допомога майстрів «Квадратного метра».

Початок

Багато батьків просто-таки мріють, коли ж нарешті дитина підросте і її можна буде віддати до дитячого садочка. Адже коли малюк переступає поріг цього першого у своєму житті навчального закладу, - в дорослих з’являється трішки часу для самих себе. Можна хоча б іноді відпочити і взятися за облаштування власної кімнати! Але що робити, коли до ремонту руки - ну ніяк не доходять? Звичайно ж, кликати на допомогу майстрів «Квадратного метра»… Адже ми працюємо, коли ви відпочиваєте!!! Нашим сьогоднішнім гаслом є: „Весь час, вільний від роботи, сну та споживання їжі, - треба витрачати на щось корисне”. А що може бути кориснішим за ремонт для молодої родини? Правильно, нічого. Тож годі відпочивати, гайда до роботи!

Вікна

Головна вимога до спальної кімнати – це тиша і спокій - жодного стороннього шуму. Адже саме в спальні людина має максимально розслабитися. А як ви самі розумієте, - без якісних вікон – зробити це практично неможливо.

Тому з цього надважливого „віконного” питання ми звернулися до нашого перевіреного партнера – компанії «Олта». Вона вже чимало років працює на ринку України. Фахівці компанії знають, як домогтися бажаного - у найстИсліший термін. Ну що ж, результат виконаної роботи перед вами. Ще раз переконуємося – стильні окна від «Олта» - це красиво, престижно, камфортно!!! Ну, а ми продовжуємо…

Грунтування + шпаклювання

У наш час в Європі та Америці відпочинок без дітей - один із найпріоритетніших напрямків розвитку туризму. Ще б пак - адже молоді люди та бездітні сімейні пари можуть витрачати на себе куди більше грОшей, ніж усі інші. Цей популярний відпочинок називається чайлд-фрі.

Наші ж герої користуються іншим видом сучасного відпочинку. Він запатентований „Квадратним метром” і називається – ремонт-фрі. Ми із задоволенням робимо за них усе. І ґрунтуємо, і шпаклюємо і не побоїмося цього слова, - навіть дизайн разробляємо. Точніше н е ми, а наш дизайнер…

Як бачите , - наші стіни вже готові до подальших ремонтних перетворень. На черзі - конструкції з гіпсокартону .

Профілі

Вільний час треба наповнювати занЯттям, яке приносить максимальну користь. Психологи нарахували 25—30 видів діяльності, кожен з яких дозволяє людині гарно відпочити. Наші ж майстри проводять вільний час за роботою, і в роботі - відпочивають. Ви запитаєте, як їм це вдається? Відповідь проста - час від часу вони змінюють вид ремонтних занять. Ось наприклад зараз вони із задоволенням монтують каркас із профілів виробництва компані ї «Хадлей Україна» на стіни і стелю. Профілі виготовлені за вже знайомою нам технологією «Ультра Стіл», рельєфна поверхня профілів дозволя є легко та якісно проводити монтаж, а покращенні механічні властивості роблять наш каркас стійкішим до тривалого навантаження. Ну що ж, основа готова і ми можемо переходити до наступного етапу – обшивання гіпсокартоном.

Гіпсокартон

Каркас готовий, і ми можемо братися до обшивання його гіпсокартоном. Нехай вас не дивує форма цієї конструкції. Відкриємо невеличкий секрет – вона відіграє важливу роль у монтуванні оригінальної натяжної стелі. У чому полягатиме її оригінальність?

Уважно довіться нашу програму - і все побачите самі…

МК Ваза

У кожній оселі обов’язково знайдеться кілька ваз для квітів. Крім свого основного призначення, вони ще й чудово прикрашають інтер’єр. А ще ваза є гарним подарунком… Та існує одна людська вада - завжди хочеться чогось абсолютно неповторного! Тож увімкніть свою фантазію. Адже витративши зовсім небагато вільного часу, ви можете перетворити простенькі вази на ексклюзивні! Наприклад, можна розмалювати скло красивим візерунком, або ж заповнити прозору скляну вазу різнокольоровими камінчиками, намистинами і кульками.

У нашому випадку дизайнерська думка полине ще далі. Майже у космос!!! Окрім початкового декорування, ми додамо ексклюзивний дизайнерський елемент – хай-течні дерева. Обмотані білою тканиною, з наклеєним листям і намистинами, гілки справляють враження дивовижних космічних рослин. Дизайнерка впевнена – у нашому інтер’єрі вони матимуть ідеальний вигляд. Ну що ж, залишилося дочекатися кінця ремонту і перевірити, чи вдався наш експеримент?

Шпалери

Сучасний чоловік у своєму будинку повинен уміти робити все. Немає нічого страшного в тому, що він порається на кухні чи міняє дитині памперси. Бо ж якщо всі домашні справи виконувати разом, подружжя матиме більше вільного часу.

Ми ж перебуваємо не в своєму будинку - тому займаємося своїми прямими обов’язками – здійснюємо ремонтне перетворення кімнати. Наступний наш крок - клеєння флізелінових шпалер під фарбування. Технологія їх наклеювання незмінна. Спочатку змащуємо стіну, а потім вже притискуємо до неї шпалерний лист. Ось так, крок за кроком спальня стає затишнішою.

Фарбування

Усі ми знаємо, що в спальній кімнаті людина має відчувати себе максимально затишно та невимушено. Тому наш дизайнер підібрав теплу гаму літніх кольорів. Природні відтінки, що створюють в інтер’єрі приємний затишок і налаштовують на повноцінний відпочинок, насичений колір кориці… До того ж - подивіться, - завдяки вдало підібраній палітрі кольорів, прямим лініям та чітким формам ми зможемо розширити простір кімнати та досягти саме того ефекту, який нам потрібний.

Інакше й бути не могло. Адже ми обрали високоякісну латексну фарбу наших партнерів, яка легко наноситься на поверхню, і після висихання створює чудове стійке покриття. Воно не боїться ні бруду, ні пилу. Такий захист поверхні забезпечує спеціальний компонент „Тефлон”, що входить до складу фарби. Вона екологічна і не шкодить здоров’ю, до того ж, це покриття забезпечує «дихання» стін. Ще одна важлива перевага – витрати емульсії мінімальні – одним літром можна пофарбувати до 14 квадратних метрів. Ідеальний варіант для ідеального сімейного гніздечка. Малярні роботи закінчені, а ремонт продовжується.

Підлога

Сучасний дизайн-проект інтер’єру неможливий без гарного покриття для підлоги. Без сумніву, найкраще мати під ногами витривале, практичне, тепле покриття, яке до того ж підтримує загальну дизайнерську концепцію помешкання. Обираючи покриття для підлоги, насамперед слід звернути увагу на такі характеристики: зносостійкість, вологостійкість, шумопоглинання, і звичайно - функціональність . Саме тому ми звернули свою увагу на лінолеум торговельної марки «Таркет» з колекції «Форс». Він має посилений захисний шар і, крім того, вкритий унікальним захисним лаком ЕКСТРІМ ПРОТЕКШН. Все це повністю виключає вплив побутової і домашньої хімії на лінолеум, у сім разів підвищує стійкість до стирання і, звичайно ж, полегшує догляд за ним. У разі правильного укладання і експлуатації такий лінолеум слугуватиме вам дуже довго.

Ну що ж, питання покриття для підлоги вирішили. Настав час наступного ремонтного етапу.

Стеля

Ще один дуже важливий і хвилюючий інтер’єрний момент - це вигляд стелі в спальні. Якщо, лежачи на ліжку, ви не хочете споглядати рівну білу поверхню, то можна попросити дизайнера придумати щось нетрадиційне. Це може бути і характерна для ретро-стилів ліпнина і, навіть, художній розпис. Або ж, як у нашому випадку, - унікальна натяжна стеля від компанії «Демі Луне». Як бачите, для цих майстрів ремонтних робіт немає нічого неможливого. Потрібно встановити над спальною зоною зігнуту за певним радіусом плівку – будь ласка. Головне, щоб профілі були заздалегідь закріплені в потрібних місцях. Ну що ж, результат відмінний – продовжуємо далі…

Освітлення

Електричне освітлення спальні має бути і багатофункціональним, і різноманітним. Пам’ятаєте: обов’язково треба передбачити неяскраве місцеве освітлення. Один світильник – бра. Настільну лампу або торшер найкраще розташувати поряд з ліжком, щоб, вставши посеред ночі, вам не довелося йти в темряві до вимикача.

Та коли до справи беруться наші партнери з салон-магазину «Брілле», - за якість освітлення ми можемо не хвилюватися. Все виконано просто надякісно. Точкові світильники в стелі, бра на стінах, торшер – в спальні наших героїв - усе зроблено саме так, як слід.

Ну що ж, продовжуємо далі…

Текстильне оформлення

Без чого неможливо уявити собі сучасну спальню, - так це без текстилю. Адже саме він формує інтер’єр приміщення і може до невпізнАнності змінити його вигляд. До вибору тканин для спальні краще приступати після завершення основних ремонтних процесів. Правило таке: чим спокійнІші відтінки поверхонь стін і підлоги, тим вирАзнішим і насиченішим має бути текстиль.

Разом з нашими партнерами з мерЕжі магазинів штор і покриттів для підлоги «Твоя кімната» ми зробили ідеальний вибір для спальні наших героїв - елегантні штори, розділені на 6 частин за допомогою кольору тканини. Це дизайнерське рішення дозволить візуально розширити кімнатний простір. Подив і т ь ся самі - результат прекрасний ! Проте зупинятися ще за рано. Залишилося вже зовсім трішки …

Меблі

Головним побажанням нашого героя – було велике і зручне ліжко. І це бажання цілком обґрунтоване. Адже що може бути важливішим у спальній кімнаті, ніж ліжко! Щоб забезпечити нашим героям максимальний спальний комфорт, ми звернулися до постійних партнерів «Квадратного метра», фахівців з організації повного релаксу, затишку і психологічного розвантаження - Чернівецької компанії «Імпульс». Благородство горіха і колір стиглої сливи – лаконічність форм, зручність і м’якість – все це втілене в спальні “Омега”.

Шафа-купе - це традиційний, надійний і вірний партнер будь-якої квартири. Вона дбайливо зберігає речі всіх мешканців вашої оселі.

Саме ліжко оригінальне за своїм дизайном - світлі горизонтальні лінії - повторюють загальний інтер’єрний задум. Подивіться, обраний стиль помітний в усьому. Доторкніться до меблів - у вас виникне відчуття, ніби матеріал щойно був оброблений шліфувальним інструментом. Начебто ви торкаєтеся живого, ще теплого дерева. Такий унікальний ефект досягається завдяки використанню матеріалів нової лінії наших партнерів - NAITCHERAL LINE (нейчерал лайн). Так, це дійсно вишуканий меблевий джаз від «Імпульсу», спальня для справжніх гурманів.

Стиль спальні- арт-деко

Арт Деко - перший стиль нової епохи ХХ століття, який успадкував усі прагнення модерну до новаторства. Він відкидає аскетизм і тяжіє до розкоші. Арт-Деко - це минуле і майбутнє в одному вимірі. В геометричних формах і стрімких лініях він відображає прогрес у розвитку нових технологій. Для подібних інтер’єрів характерні прямі і ламані лінії, чіткість і графічность форм. З матеріалів використовують тканину, дерево, скло, бронзу, кераміку… Це поєднання найрізноманітніших декоративних елементів та яскравих кольорових рішень.

Арт Деко - абсолютно богемний стиль. У ньому може бути виконаний інтер’єр майстерні художника або ж будинок письменника-постмодерніста. Його з успіхом використовували архітектори та дизайнери інтер’єрів стильних бутіків і ресторанів. У 20-ті роки минулого століття еталоном Арт Деко були розкішні інтер’єри океанських лайнерів і дорогі готелі.

Сьогодні цей стиль знову починає набувати популярності. Як і минулого століття, нині Арт Деко доступний не кожному. Йому віддають перевагу заможні люди із сталими життєвими поглядами та смаками. Саме такими є і наші сьогоднішні герої…

МК 2 Корсет

У наступному майстер-класі ми задекоруємо і, так би мовити, - одягнемо нашу натяжну стелю. Не забуваючи того, що сама шоколадна плівка - все-таки жіночого роду, ми делікатно зав’яжемо їй справжній корсет. Цікаво, що античні нагрудні корсети закріплювалися або зав’язувалися вузлом. Готичні - шнурувалися з боків разом із сукнею. Взагалі протягом усього існування корсета його здебільшого - шнурували. І шнурували то спереду, то ззаду. Лише у 19 столітті на корсеті з’явилися зАстібки. Всі ці корсетні ноу-хау давали можливість зашнуровувати їх щільніше. У нашому ж випадку ми використовуємо спеціальні гачки, на які в довільному порядку намотуємо світлі нитки. Погляньте на результат – можливо – це нове слово в дизайні жіночого одягу?

Фінал

Дуже важливо, щоб будь-яка діяльність на відпочинку була наповнена спілкуванням. Саме воно робить спільний відпочинок яскравим і незабутнім. Але організовуючи родинне дозвілля, не забувайте про відчуття міри. Не слід на один вихідний планувати дуже багато занять. Це призведе до метушні, яка – кожен знає - може втомити більше, ніж найтяжча праця…

Як бачимо, у сьогоднішньому проекті ми все зробили як завжди - точно і якісно. У ремонтному спілкуванні проблем у нас не виникало, ми доволі легко знайшли спільну мову з усіма будівельними матеріалами. Із плануванням теж не виникало жодних проблем Адже за цей процес відповідала наша дизайнера, яка впоралася із поставленим завданням – на відмінно. Сьогодні ми не побоялися експериментів і знайшли дійсно цікаві інтер’єрні рішення, які мають дуже сподобатися нашим героям.

Погляньте на оригінальну форму натяжної стелі – вона стає справжньою родзинкою спальної зони. Крім того, вона ще й прикрашена карсетом – це додає спальній зоні інтимності й затишку… Телевізор у вишуканій рамі, теж привертає увагу і стає неабИяким доповненням до загального екстравагантного інтер’єру. Не забули ми й про розкішне ліжко – яке було основним побажанням господаря оселі. Сподіваємося, що цих розмірів нашим героям вистачить…

Потурбувалися ми і про ще один важливий момент – розширення простору. Завдяки вдалому плануванню та смугам, які майже скрізь у цій кімнаті – ми досягли саме того ефекту, на який і сподівались. Погляньте на стіну, на вишукані кольори текстилю, на гру відтінків - візуально наша кімната стала значно більшою…

Ну що ж, нарешті ми можемо поставити ремонтну крапку і подивитися на реакцію наших героїв…

Телефон дизайнера: 8(097)-668-0019

Над програмою працювали:

Знімальна група – телеканал «Інтер»;

Дизайнер - Александра Луговская;

Профіль - Компанія”Хадлей Україна”;

Фарба - Компанія”Снежка”;

Освітлення - Компанія”Брілле”;

Натяжна стеля -Компанія “Демі Луне”;

Меблі - Компанія “Імпульс”;

Гардини – Компанія «Твоя Кімната»;

Підлога – Компанія «Таркет»;

Вікна - Компанія «Олта»;