Вітальня з елементами класики

Ми будуємо класичний і водночас сучасний інтер'єр. Це означає, що він буде не авангардним, стриманим, ненав'язливим, без б'є в очі розкоші. Тут все підпорядковано прагненню до спокою, гармонії і комфорту.

Ми розпочинаємо демонтаж. Для чого, для кого ...? Пам'ятаєте слова відомої пісні? Вона звучала тоді, коли телеглядачі не знали, що вичудят її виконавці в наступний момент. На відміну від них, ми твердо впевнені в послідовності наших дій і найголовніше, в кінцевому результаті. Так от, демонтаж - це теж важливий вид робіт, до якого потрібен грунтовний підхід. Всі старі речі необхідно скласти акуратно, ретельно розібрати і переглянути! Тоді, після закінчення ремонту все можна буде відразу знайти і повернути на колишнє місце.
Також ретельно, починаючи з кута кімнати, ми знімаємо старий, скрипучий паркет - у недалекому майбутньому його замінить більш сучасне і міцне покриття.
Без жалю видаляємо старі, вицвілі з часом шпалери, вже відслужили свою службу. Про їх жалюгідному стані свідчить легкість, з якою зривають полотна наші майстри.
Після закінчення демонтажу ми можемо переходити до перших перетворень.

І почнемо, звичайно, з установки нового вікна, яке привезли наші партнери з фірми "БКС". Трикамерний профіль ПВХ, з високими теплоізоляційними характеристиками, якісна фурнітура і виготовлений за особливою технологією енергозберігаючий склопакет - три найважливіших для нашого клімату рішення, які дозволяють відчувати себе в теплі і затишку при будь-якій погоді.

Далі - підготовка основи. І найвідповідальніша частина - визначення нульового рівня підлоги. Для цього використовуємо спеціальні маякові рейки, і кладемо їх паралельно один одному з кроком не великим ширини правила, яким будемо розрівнювати розчин. Щоб закріпити рейки, використовуємо невеликі порції розчину.
Наступний етап - заповнення стяжкою СЦ-5 виробництва "Полімін" простору між маяками. Виливаємо попередньо замішаний розчин з відра на підлогу, беремо правило і рухаючись вздовж рейок, розподіляємо розчин по всій площі кімнати.

Потім будівельники приступили до спорудження стельового каркаса під гіпсокартонні короба. Починаємо з самого головного - розмітки стелі. До цієї роботи наші майстри підходять з усією відповідальністю і увагою. Тут помилки просто не припустимі.
Далі беремо перфоратор і закріплюємо за допомогою дюбелів направляючі профілі. Після цього роль першої скрипки бере на себе шуруповерт, за допомогою якого на найвищій мажорній ноті завершуємо твір, тобто монтаж всієї конструкції. Крім каркаса під стельові короби, які приховають електропроводку і неестетичні ригелі, наші майстри оформили ажурною аркою квадратний отвір еркера.

Тепер можна обшивати готовий каркас гіпсокартоном. Для цього використовуємо попередньо нарізані аркуші товщиною 9,5 мм.
Далі наші фахівці приступили до грунтуванню і шпаклівці стін. Матеріали, які ми використовуємо, відрізняє хороша адгезія, екологічність, простота нанесення, а також протигрибковий ефект!
Для роботи зі шпаклівкою використовуємо два шпателя - один широкий для нанесення маси на стіну, інший, який трохи менше - відіграє допоміжну роль. Їм зручно набирати шпаклівку або прибирати надлишки.
Після висихання шпаклівки - можна приступати до фарбування стельового короба. Наливаємо в кювету невелику кількість фарби і набираємо валиком необхідну кількість. Для фарбування короби використовуємо вододисперсійних фарбу з латексним сполучною.

Після фарбування переходимо до наступного етапу - обклеювання стін шпалерами.
Починаємо, як завжди, з розмітки стіни під перше полотно. Потім нарізаємо рулон на окремі полотнища, при цьому даємо запас з кожного боку по 3-5 сантиметри. Кожен лист Промазуємо клеєм, акуратно складаємо і даємо йому 10-15 хвилин щоб вбратися. Цим часом наносимо клей на стіни і приступаємо до обклеювання.
При наклеюванні першого полотна, стежимо, щоб воно лягало на стіну рівно без перекосів або заломів. Потім полотно ретельно розгладжуємо рухами зверху вниз і від центру до країв широким пластмасовим шпателем.
Після цього приступаємо до поклейки флізелінових шпалер під фарбування. Тут технологія така ж, за винятком того, що промащувати клеєм потрібно тільки стіну.
Білі ділянки флізелінових шпалер наші майстри покрили тією ж фарбою, яку використовували на стелі, тільки фіалкового кольору. Цінність фарбування для цього інтер'єру не тільки в естетиці, яка досягається за рахунок шовковистості і благородності матового блиску. Це ще і вельми практичне рішення, важливими складовими якого є відмінна покриваність, висока стійкість до миючих засобів та екологічність.

Ну що ж, не будемо мучити читачів, оцінимо картину здалеку - що у нас вийшло в результаті цього сміливого дизайнерського експерименту.
Симетричні однотонні смуги не тільки грають роль фону, дозволяючи зробити акцент на центральній частині стіни, а й слугують певним контрастом. Це в сукупності з горизонтальними і вертикальними лініями надає динамізм всій навколишнього оточення.
А щоб цей інтер'єр не виглядав надто холодним, дизайнер Вікторія вирішила додати трохи тепла і затишку у вигляді бежевій глянсової плівки на стелі.
Цей пункт з перетворення інтер'єру з холодного у тепле виконали наші партнери з компанії "Демі Луне". Вони змонтували натяжна стеля ніжно кремового кольору. Він прослужить господарям дуже і дуже довго, адже йому не страшні ні вода ні сонячні промені.

Другим теплим рішенням у прямому і переносному сенсі з'явився ламінована підлога з колекції Шик "Горіх кавовий" від компанії "Таркетт". Натуральний колір благородного дерева, і прекрасна імітація ручної обробки полотна є ще одним традиційним класичним проявом в інтер'єрі.
Укладати ламінат потрібно із суворим дотриманням технології. Наприклад, за допомогою спеціальних клинів, що входять в набір для укладання, необхідно між стіною і покриттям залишити термозазор шириною близько одного-двох сантиметрів. Якщо забути про цей важливий нюанс, то при сезонних коливаннях температури, панелі можуть стати будиночком.
Полегшує укладання і забезпечує надійне з'єднання панелей один з одним спеціальні замки, які виготовлені за фірмовою технологією "Екстралок".
Подивіться, коли ламінат укладений в єдине полотно, на підлозі з'являється гарна мозаїка, що надає інтер'єру вишуканий і багатий вигляд.

Граючи з кольором, Вікторія вирішила не зупинятися на контрастах у вирішенні стін, а продовжити експеримент в оформленні меблів з панелей ДСП різних кольорів. Береза сніжна і темний горіх - несподівано витончена композиція, яка надала начебто громіздким конструкціям надзвичайну легкість. Підсилює цей візуальний ефект молочний колір скляного фасаду шафи.

Тепер нам залишається тільки оформити вікно. І в цьому нам допомогли наші партнери з мережі салонів штор "Інсайт". Легка, повітряна гардина на витончених зав'язках - це сучасна інтерпретація класичного оформлення вікна. Металевий відблиск основної тканини нагадує нам про час, в якому ми живемо. Особливу легкість і прозорість виробу надають крижані віконця з органзи з витонченою вензельной вишивкою.

Сучасність і романтизм створюють атмосферу затишку та оригінальності, сентиментальною легкості і ніжної краси.
Текстильний ансамбль доповнюється подушками і валиками, виконаними в актуальному для нинішнього сезону темно фіолетовому кольорі. Вигадливий візерунок на тканині підтримується шнуром і кутасами бронзового кольору.

Ще одним підтвердженням слів про те, що класика - це золота середина, яка стоїть поза часом, моди і конкуренції стала хазяйська кришталева люстра, яку повернули на старе місце. Здається, що вона навіть яскравіше засяяла, як старий генерал, який повернувся після відставки командувати новим полком.
Диван попелястого кольору з атласними подушками відливають золотом вигадливих орнаментів, є втіленням благородства і стриманості, гармонійності і гарного смаку. Цілісності композиції надає встановлене в масивної срібної рамі дзеркало в центрі стіни. Воно, немов помилково потрапило в цей сучасний інтер'єр, не виглядає чужорідним елементом, а навіть навпаки додає ноту урочистості і поєднує два століття разом!
Ця кімната побудована з дотриманням всіх канонів класичного стилю, принципів пропорційності і гармонійності, чіткими, прозорими лініями, врівноваженою логічною композицією. Не дарма термін "класичний" вживається часто як синонім слова "зразковий". Інтер'єр не суперечить нашому перевантаженому інформацією і турботами часу, а служить скоріше заспокійливим фоном для відпочинку, він розслабляє і нагадує про вічні цінності. У такому оточенні хочеться жити, відчуваючи себе потомственим аристократом, що мають ставного дворецького і садівника, підстригають колекційні троянди в саду.

Над програмою працювали:
Знімальна група - телеканал «Інтер»;
Дизайнер - Вікторія Савченко;
Лакофарбові матеріали - ЗАТ «Поліфарб Україна»;
Будматеріали - мережа гіпермаркетів «Епіцентр К»;
Освітлення - Компанія «Егло»;
Гардини - Компанія «Інсайт»;
Підлогове покриття - Компанія «Таркетт»;
Електроінструмент - Компанія «Блекендеккер».
Натяжна стеля - компанія «Demi Lune»