Домашній кінотеатр

Кіно - це велике мистецтво. Кіно зачаровує, змушує задуматися і поглянути на світ іншими очима - очима свого кумира. Разом з ним ми сміємося, переживаємо і плачем, любимо і ненавидимо ... Неможливо описати весь той шквал емоцій, який охоплює нас при перегляді гарного фільму. Ще наші дідусі і бабусі стояли у величезних чергах, щоб хоча б краєчком ока поглянути на прекрасну гру улюблених кіноакторів. Ех, золоте був час ... Ну добре, досить ностальгії. Тим більше, що кіно не стоїть на місці і крокує в ногу з часом. Так, зовсім недавно новомодний термін «домашній кінотеатр» став для багатьох повсякденним явищем. Ось і наша програма вирішила допомогти батькам долучити своє чадо до великого світу кіно - подарувати йому на день народження домашній кінотеатр.

ПОЧАТОК РЕМОНТУ

Арка з гипсокартона - легко і надійно.
За проектом вхід до приміщення необхідно було оформити у вигляді арки - елементу, властивого класичного інтер'єру.
Щоб реалізувати цю ідею, майстри спочатку змонтували профільний каркас по периметру прямокутного отвору. Далі, за допомогою спеціальних саморезов, закріпили на готовому каркасі гіпсокартонні листи.
Але це ще не все, адже арку потрібно ще зашити не тільки з боків, але й знизу. Для формування каркаса внутрішньої сторони арки, майстри надрізали металевий профіль, щоб він легко гнувся і придбав потрібну вигнуту форму. Потім, за допомогою спеціальних дюбелів прикріпили вийшов профіль до кам'яній кладці. Тепер внутрішню частину арки можна обшивати гіпсокартоном. А для того, щоб товстий гіпсокартонний лист гнувся легше, його необхідно змочити водою. Після цього гіпсокартон стає досить пластичним, і його можна кріпити в арці.

Черновое шпаклювання
Спочатку, для поліпшення зчеплення шпаклівки з основою, майстри обробили стіни арки грунтовкою глибокого проникнення. Після її висихання, товстим шаром нанесли на стінки арки стартову шпаклівку й вирівняли її за допомогою малярського кельми. Зайву масу, яка осіла на кельмою, акуратно зняли.
А в цей час, на стіні, в якій планується розмістити плазму і фронтальні колонки майбутнього кінотеатру, майстер виконав розмітку для системи декоративних ніш. Їх також оформили у вигляді арок.
Для цього, спочатку накреслили контури вузьких арок, в яких будуть розміщуватися колонки. Поруч, в центрі стіни, намітили ще одну - найширшу арку, в якій ми розмістимо плазму. А потім вирізали шпалерним ножем по наміченому на гіпсокартонної стіні контуру отвір.

Фінішне шпаклювання.
Зовнішні кути арки в дверному отворі оформили малярських куточком. Для округлих верхніх частин застосували гнучкий радіусний пластиковий куточок. Таким же способом захистили зовнішні кути декоративних ніш.
Для фінішного шпаклювання вхідної арки і стін використовували спеціальну дрібнозернисту акрилову шпаклівку за протигрибковим ефектом, яка також захищає стіни від вологи.

Установка каміна.
В одному з кутків кімнати дизайнер задумала розташувати декоративний камін. Він стане стильним прикрасою інтер'єру і надасть приміщенню додаткового затишку.
Швидко впоравшись з розміткою, майстри спочатку змонтували профільний каркас - подіум майбутнього каміна. Після того, як напрямні та несучі профілі були зібрані, гіпсокартонні панелі нарізані - фахівці перейшли до обшивання каркаса гіпсокартоном.
А вже по змонтованому каркасу фахівці з «Будинку мармуру» проведуть остаточну примірку - фасадна дзеркальна панель каміна з гратами повинна ідеально ставати на своє місце.

Обробка стелі.
Стельовий короб із закругленими кутами і лампами вмонтованого освітлення витримуються в повній відповідності до загального класичному стилю кінотеатру.
Перед тим, як пофарбувати стелю, його спочатку ретельно прогрунтувати - у сирому цокольному приміщенні для цього краще взяти спеціальний протигрибковий розчин.
Відповідно до вимог високої класики, стельовий короб може бути чисто білого кольору. Цього гарантує якісна акрилова вододисперсійна фарба, яка, до того ж, характеризується високою паропронікаемостью. Нею ми фарбуємо весь стельовий короб.

Оздоблення стін.
Всі стіни сирого цокольного приміщення обробили спеціальною акриловою шпаклівкою, до складу якої входить крейда мармурового походження. Завдяки цьому вони придбали білосніжний колір.
Класичний стиль інтер'єру помітний уже на середині роботи завдяки декоративним аркам двері і ніш і плавним заокругленням гіпсокартонного стельового короба.

Обробка підлоги.
Покриття для підлоги, в кінотеатрі, вимагає добре підготовленої основи. Тому - спершу прогрунтуем поверхню грунтовкою, яка додаткової захистить її від вогкості. Потім, щоб домогтися абсолютної рівності підлоги, майстри застосували нівелір масу. Роботу з нею краще проводити ввечері - за ніч маса схопиться і вже на наступний день можна буде ходити по підлозі.

Обклеювання стін шпалерами.
За задумом дизайнера, стіни кінотеатру мають прикрасити шпалери благородного золотистого кольору. Цими шпалерами ми оклеим всі стіни кінотеатру разом з декоративними нішами. А їхні внутрішні стінки залишимо білими.
Обклеювання шпалерами - не самий довгий процес і по силу навіть домашнім умільцям. Головне дотримуватися кілька важливих правил:
Перше правило. Нарізаючи шпалери, залишайте п'ять сантиметрів на припуски вгорі і внизу кожної смуги.
Друге правило. Доцільно нарізати відразу кілька смуг шпалер - тоді не доведеться знову витрачати час на розмітку рулону. У нашому випадку полотна були однотонними без рісука. Якщо ж ви обрали шпалери з декоративним орнаментом або малюнком, тоді зверніть увагу на - Третє правило. Уважно стежте за тим, щоб малюнок правильно поєднувався на сусідніх смугах.
Четверте правило. Працюючи з шпалерами, звертайте увагу на рекомендації виробника. Слідуючи цим простим правилам, ми обробили шпалерне полотно клеєм, і особливо ретельно - по його краю. Адже саме по краю клей висихає швидше. Звертаємо шпалери краями вглиб, і чекаємо кілька хвилин, даючи можливість клею вбратися. А тим часом ми можемо таким же чином обробити наступне полотно.
Клей вбрався, і ми клеїмо смугу до стіни. Пластиковим шпателем старанно гладимо всю поверхню полотно, виганяючи бульбашки повітря.
Наступну смугу клеїмо в стик до попередньої. Шпалери в місцях стику ще раз обробляємо клеєм і міцно притискаємо спеціальним валом - тоді вони будуть триматися надійно. До речі, пластиковий шпатель для розгладження полотна на стіні цілком може замінити зручний валик.

Укладання паркетної дошки.
У цьому незвичайному приміщенні підлогу теж повинен бути незвичайним-дизайнер вибрала паркетну дошку з цінного африканського дерева Сапело. Глибокий червоно-коричневий блиск панелей робить покриття схожим на червоне дерево, але разом з тим паркетна дошка Таркетт - Сапело більш тверда, щільна і витривала, ніж червоне дерево.Ітак, приступаємо до укладання. Розвертаємо підкладку, і кладемо перші дошки. По периметру стіни майстри залишили невеликий деформаційний шов, позначаючи його спеціальними вкладишами. Паркет, найчастіше, чуйно реагує на зміну температури і рівня вологості в приміщенні, розширюючись або навпаки - звужуючись. Але ця паркетна дошка не така. Тришарова конструкція панелей ефективно запобігає зміни її розмірів. Адже верстви, покладені перпендикулярно один до одного, взаємно стримують можливі коливання в розмірах ..

Остаточний декор.
Щоб зрадити каміну більш виразний вигляд, прикрашаємо його фрагментами насиченого жовто-золотистого кольору.
Підсвічник з свічками у вигляді золотих райських яблук на журнальному столику темного дерева - ідеальне доповнення до золоченій композиції.
І нарешті, домашній кінотеатр - велика плазмова панель встановлена в широкій ніші на стильною тумбі.

Давайте оглянемо наш майбутній кінотеатр. Темне благородне дерево підлоги вишукано контрастує зі світлим інтер'єром кімнати. Мармуровий камін, який прикрасила дзеркальна панель із гратами, оформлена в дусі 19 сторіччя. Витончена поєднання білого і світло-жовтого кольорів в декорі ніш робить їх особливо стильними.